Компанія IQvent запрошує всіх зацікавлених осіб до співпраці в повній впевненості в тому, що воно буде довготривалим і максимально плідним. Подібна пропозиція, ймовірно, буде цікавою:

  • Тим, хто спеціалізується на реалізації кліматичного обладнання, будь то компанії або окремі підприємці. У будь-якому випадку, їм пропонується тільки найкраще і якісне обладнання. Як безпосередній виробник, компанія IQvent поставляє установки тільки за найвигіднішими цінами, довгостроковою гарантією і мінімальним терміном виготовлення. Крім кваліфікованого сервісного обслуговування, співпрацюючи з нами, можна отримати оперативну підтримку ще на етапі вибору і розрахунку параметрів конкретного обладнання.
  • Інститутам, проектним організаціям і архітектурним бюро, які можуть отримати від нас найповнішу інформацію про пропоновані продукти, опис їх технічних можливостей та переваг, а також рекомендації по установці і обслуговуванню. Наші співробітники використовують тільки перевірене ПО, а тому здатні надати підтримку представникам таких спеціальностей, як дизайнери інтер’єру і проектанти, яким потрібно підібрати відповідні за певними характеристиками моделі, привабливі і економічно вигідні.
  • Будівельним компаніям і монтажним бригадам, а також тим, чия діяльність пов’язана з експлуатацією і установкою теплової техніки. Вони можуть вибрати відповідне обладнання, яке відрізняється високою енергоефективністю за привабливими розцінками для їх подальшої інтеграції з системами вентиляції, кондиціонерами, опалювальним обладнанням житлових будинків та об’єктів комерційного і промислового призначення. Проектанти компанії IQvent із задоволенням допоможуть вирішити всі складнощі у складанні оригінальних і інноваційних проектів.
  • Девелоперам і інвесторам, які спеціалізуються на різних напрямках будівельного бізнесу і запрошуються до довгострокового співробітництва в тому числі пов’язаному з поставками обладнання за особливими розцінками на певні об’єкти. З нашою допомогою більшість проектів поліпшується в рази відразу за багатьма параметрами і характеристиками.

IQvent – це той партнер, співпрацювати з яким дійсно надійно, так як він є виробником високотехнологічного кліматичного обладнання, здатного зробити будь-який бізнес більш перспективним, а життя – комфортним.

Сотрудничество с производителем

Заявка на співпрацю